Microdata (7.x-1.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Login
tr: Giriş

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Vocabularies
tr: Sözlükler

en: Fields
tr: Alanlar

en: About
tr: Hakkında

en: Properties
tr: Özellikler

en: Mappings
tr: Eşlemeler

en: Google, Bing, and Yahoo! supported terms for Rich Snippets, documented at !link.
tr: Rich Snippets için Google, Bing ve Yahoo! destekli terimler listesi: !link.
