Microdata (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Fields
az: Sahələr

en: About
az: Haqqında

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər
