Microdata (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Login
cs: Přihlásit se

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Fields
cs: Pole

en: About
cs: Popis

en: Properties
cs: Vlastnosti
