Microdata (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Login
et: Sisselogimine

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Fields
et: Väljad

en: About
et: Programmist

en: Properties
et: Omadused

en: remain here
et: jää siia

en: Go to your account
et: Mine oma kontole
