Microdata (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: About
gu: વિશે

en: Properties
gu: ગુણધર્મો
