Microdata (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Login
id: Masuk

en: Save
id: Simpan

en: Vocabularies
id: Kosakata-kosakata

en: Fields
id: Bidang isian

en: About
id: Tentang

en: Properties
id: Properti
