Microdata (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Fields
kk: Өрістер
