Microdata (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು
