Microdata (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: About
ku: دەربارە
