Microdata (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: About
te: గురించి
