Microdata (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Login
uk: Вхід

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Fields
uk: Поля

en: About
uk: Про модуль

en: Properties
uk: Властивості

en: Mappings
uk: Співставлення

en: Login via modal
uk: Вхід за допомогою модального вікна

en: remain here
uk: залишатися тут

en: Go to your account
uk: Перейти до облікового запису

en: Login Success
uk: Успішний вхід

en: Microdata
uk: Мікродані
