Microdata (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: About
bn: সম্পর্কে
