Microdata (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Login
ca: Entrada

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Fields
ca: Camps

en: About
ca: Detalls

en: Properties
ca: Propietats

en: Mappings
ca: Assignacions
