Microdata (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Vocabularies
cy: Geirfaoedd

en: Fields
cy: Meysydd

en: Properties
cy: Priodweddau
