Microdata (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Fields
eo: Kampoj
