Microdata (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Fields
eu: Eremuak

en: About
eu: (r)i buruz
