Microdata (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Fields
gl: Campos

en: About
gl: Información

en: Properties
gl: Propiedades
