Microdata (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Login
he: כניסה

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: Fields
he: שדות

en: About
he: אודות

en: Properties
he: מאפיינים

en: remain here
he: הישאר כאן

en: Go to your account
he: עברו לחשבון שלכם
