Microdata (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Login
hr: Prijava

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Fields
hr: Polja

en: About
hr: Opis
