Microdata (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Fields
jv: Field

en: About
jv: Ngenani
