Microdata (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: About
km: អំពី
