Microdata (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд
