Microdata (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: Fields
nn: Felt
