Microdata (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Login
vi: Đăng nhập

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Vocabularies
vi: Các kho từ

en: Fields
vi: Các trường

en: About
vi: Giới thiệu

en: Properties
vi: Thuộc tính
