Microdata (7.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Fields
ar: الحقول

en: About
ar: حول

en: Properties
ar: خصائص

en: Mappings
ar: الربط
