Microdata (7.x-1.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Login
oc: Identificant

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: Fields
oc: Camps

en: About
oc: A prepaus

en: Properties
oc: Proprietats

en: Login via modal
oc: Connexion amb fenèstra modala

en: remain here
oc: rester aicí

en: Go to your account
oc: Aller a vòstre compte

en: Login Success
oc: Connexion réussie
