Microdata (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: Fields
pt: Campos

en: About
pt: Sobre

en: Properties
pt: Propriedades

en: Login via modal
pt: Acessar via uma caixa modal

en: remain here
pt: permanece aqui

en: Go to your account
pt: Ir para sua conta

en: Login Success
pt: Login com sucesso
