Microdata (7.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Login
ru: Логин

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Vocabularies
ru: Словари

en: Fields
ru: Поля

en: About
ru: Информация

en: Properties
ru: Свойства

en: Mappings
ru: Соответствия

en: Go to your account
ru: Перейти в вашу учётную запись

en: Login Success
ru: Успешный вход

en: Microdata
ru: Микроданные
