Microserve distribution (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Features
ar: الخصائص

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
ar: يسمح باستعمال الفراغات؛ لا يسمح باستعمال الترقيم ما عدا النقط والشرطات والشرطات السفلية

en: Congratulations, you installed @drupal!
ar: هنيئا، لقد قمت بتثبيت @drupal!
