Microserve distribution (7.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
cs: Použití mezer je povoleno; interpunkce není povolena s výjimkou teček, spojovníků a podtržítek.

en: Your email address
cs: Vaše e-mailová adresa

en: Congratulations, you installed @drupal!
cs: Gratulujeme, úspěšně jste nainstalovali @drupal!
