Microserve distribution (7.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
el: Τα κενά επιτρέπονται· τα σημεία στίξης δεν επιτρέπονται, εκτός από τις τελείες, τις παύλες και τις κάτω παύλες.

en: Your email address
el: Η διεύθυνση email σας

en: Congratulations, you installed @drupal!
el: Συγχαρητήρια, εγκαταστήσατε το @drupal!
