Microserve distribution (7.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Features
eo: Ecoj

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
eo: Spacetoj estas permesataj; interpunkcio estas nepermesata krom punktoj, dividstrekoj kaj substrekoj.

en: Congratulations, you installed @drupal!
eo: Gratulon, vi instalis @drupal!
