Microserve distribution (7.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
fr: Les espaces sont autorisés, mais pas les signes de ponctuation à l'exception des points, traits d'unions et tirets bas.

en: Your email address
fr: Votre adresse de courriel

en: Congratulations, you installed @drupal!
fr: Félicitations, vous avez installé @drupal !
