Microserve distribution (7.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Features
id: Fitur

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
id: Spasi dibolehkan; tanda baca tidak boleh, kecuali titik, tanda minus dan garis bawah.

en: Your email address
id: Alamat email Anda

en: Congratulations, you installed @drupal!
id: Selamat, Anda berhasil memasang @drupal!
