Microserve distribution (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
nl: Gebruik: letters, cijfers, spatie, punt, koppelteken of onderstrepingsteken.

en: Your email address
nl: Uw e-mailadres

en: Congratulations, you installed @drupal!
nl: Gefeliciteerd, u heeft @drupal geïnstalleerd!
