Microserve distribution (7.x-2.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
eu: Hutsuneak baliozkoak dira; puntuazio markak ez daude baimenduta puntua, marra eta azpimarra ezik.

en: Your email address
eu: Zure posta elektronikoa

en: Congratulations, you installed @drupal!
eu: Zorionak, @drupal instalatu duzu!
