Microserve distribution (7.x-2.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
oc: Los espacis son autorizats, mas pas los signes de ponctuacion a l'excepcion dels punts, jonhents basses o nauts.

en: Congratulations, you installed @drupal!
oc: Felicitacions, avètz installat @drupal!
