Microserve distribution (7.x-2.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
pt: Espaços são permitidos. Pontuação não é permitida, com exceção de pontos, hífens e sublinhados ( _ ).

en: Your email address
pt: Seu endereço de e-mail

en: Congratulations, you installed @drupal!
pt: Parabéns, você instalou o @drupal!
