Microserve distribution (7.x-2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Features
ro: Caracteristici

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
ro: Spaţiile sunt permise; punctuaţia nu este permisă cu excepţia punctului, liniuţei şi linie jos (underscore).

en: Your email address
ro: Adresa dumneavoastră de e-mail

en: Congratulations, you installed @drupal!
ro: Felicitări, ai instalat @drupal!
