Microserve distribution (7.x-2.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Features
ru: Особенности

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
ru: Пробелы разрешены; знаки пунктуации запрещены, за исключением точек, тире и знаков подчёркивания.

en: Your email address
ru: Ваш адрес электронной почты

en: Congratulations, you installed @drupal!
ru: @drupal успешно установлен, поздравляем!
