Microserve distribution (7.x-2.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Features
sv: Funktioner

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
sv: Mellanslag är tillåtna. Skiljetecken är inte tillåtna förutom punkter, bindestreck och understreck.

en: Your email address
sv: Din e-postadress

en: Congratulations, you installed @drupal!
sv: Grattis, du har installerat @drupal!
