Microserve distribution (7.x-2.0-alpha3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Features
be: Функцыі

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
be: <p>Прабелы дазволены; пунктуацыя забаронена, акрамя дэфісаў і падкрэсленняў</p>

en: Congratulations, you installed @drupal!
be: Віншуем, вы ўсталявалі @drupal!
