Microserve distribution (7.x-2.0-alpha3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Features
es: Características

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
es: Se permite la utilización de espacios; los signos de puntuación no están permitidos a excepción de puntos, guiones y guiones bajos.

en: Your email address
es: Su dirección de correo electrónico

en: Congratulations, you installed @drupal!
es: ¡Enhorabuena, ha instalado @drupal!
