Microserve distribution (7.x-2.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Features
hr: Značajke

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
hr: Razmaci su dopušteni; interpunkcija nije dopuštena osim točaka, crtica i donjih crtica.

en: Congratulations, you installed @drupal!
hr: Čestitamo, instalirali ste @drupal!
