Microserve distribution (7.x-2.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Features
hu: Jellemzők

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
hu: Az írásjelek a pont, a kötőjel, az aláhúzás és a szóköz kivételével nem megengedettek.

en: Your email address
hu: E-mail cím

en: Congratulations, you installed @drupal!
hu: A <em>@drupal</em> telepítése sikerült, gratulálunk!
