Microserve distribution (7.x-2.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
lv: Atstarpes ir pieļaujamas, pieturzīmes nav pieļaujamas, izņemot punktu, defisi un apakšsvītru,

en: Your email address
lv: Jūsu e-pasta adrese

en: Congratulations, you installed @drupal!
lv: Apsveicam, jūs instalējāt @drupal!
