Microserve distribution (7.x-2.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
pt: Espaços são permitidos; pontuação não é permitida exceto para pontos, hífenes e traços inferiores.

en: Your email address
pt: O seu endereço de email

en: Congratulations, you installed @drupal!
pt: Parabéns, instalou o @drupal!
