Microserve distribution (7.x-2.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
sr: Празна места су дозвољена; од знакова интерпункције дозвољени су само тачка, цртица и доња црта.

en: Your email address
sr: Е-мејл адреса

en: Congratulations, you installed @drupal!
sr: Честитамо, инсталирали сте @drupal!
