Microserve distribution (7.x-2.0-alpha3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Features
te: విశేషాలు

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
te: స్పేసులకు అనుమతి ఉంది; చుక్కలు, హైఫన్లు, అండర్‌స్కోర్లు తప్ప మరే వ్యాకరణ సంజ్ఞలకు అనుమతి లేదు.

en: Congratulations, you installed @drupal!
te: అభినందనలు, మీరు @drupalని స్థాపించారు!
