Microserve distribution (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
da: Mellemrum er tilladt. Eneste tilladte specialtegn er punktummer, bindestreger og understregninger.

en: Your email address
da: Din e-mail-adresse

en: Congratulations, you installed @drupal!
da: Tillykke, du har nu installeret @drupal!
